Apie įmonę UAB “EXCARGO”

UAB Excargo – ekspedijavimo ir logistikos paslaugos

Įmonė UAB “EXCARGO” buvo įkurta 2006 m. ir nuo pat įsteigimo sėkmingai įsitvirtino ekspedijavimo paslaugų tiekėjų rinkoje. UAB Excargo – ekspedijavimo ir logistikos paslaugos

2006 m. UAB “EXCARGO” pradėjo savo veiklą turėdama vos keletą klientų. Šiandieniniai UAB “EXCARGO” klientai – Lietuvos, Latvijos, Estijos, Lenkijos, Vokietijos, Škotijos, Islandijos, Olandijos, Kanados, Jungtinių Amerikos Valstijų, Baltarusijos, Rusijos, Ukrainos, Moldovos įmonės.

UAB “EXCARGO” specializuojasi šaldytos maisto produkcijos (išskirtinai žuvies ir mėsos) ekspedijavime, todėl didžiąją įmonės veiklos dalį sudaro darbas su šaldytos maisto produkcijos kroviniais iškraunamais ir/ar perkraunamais tolimesniam gabenimui Klaipėdos jūrų uosto krovinių terminale.
Pagal atskirus individualius užsakymus UAB “EXCARGO” teikia bet kurių kitų krovinių (maisto ir ne maisto produkcijos) ekspedijavimo bei logistikos paslaugas.

Įmonėje dirba kvalifikuoti darbuotojai, turintys ilgametę patirtį krovinių ekspedijavimo srityje. Būtent įmonės darbuotojų profesionalumas ir atsakingas požiūris į darbą užtikrina UAB “EXCARGO” teikiamų palaugų išskirtinę kokybę.

linija

UAB „EXCARGO”, įm. k.: 300544624, Baltijos pr. 123-54, LT-93224, Klaipėda, Lietuva, el. p. info@excargo.lt